Diskusní příspěvky

Ryby
Matej 12-11-17 03:55
Re:Hokej - amatéři
Tomáš 14-10-17 03:05
Re: Hokej - amatéři
Libor 11-10-17 14:11
Hokej - amatéři
Tomáš Zákora 10-10-17 17:49
Re: nabidka prace
Libor 25-09-17 12:07
Vítejte,
můžeš se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatuješ si heslo?

pracovna stáž
(1 shlédnutí) (1) host
DolůStránka: 1
Téma: pracovna stáž
pracovna stáž Před 4 rok, 10 měsíce Karma: 0
Ahojte !!!

Chcela by som sa informovat o možnostiach prace, alebo pracovnej stáži vo Fínsku. Ukončila som magisterské štúdium na Právnickej fakulte v Banskej Bystrici, pokračujem a ešte si robím rigoróznu skúšku. Veľmi by som chcela absovlovať nejakú pracovnú stáž. Ovládam anglický jazyk slovom aj písmom a chcela by som sa začať učiť aj fínštinu.
Bola by som vaľmi vďačná za akékoľvek bližšie info ohľadom tejto možnosti.
Ďakujem.
patricia
Nováček
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Re:pracovna stáž Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj,
kedze pravny system kazdej krajiny je o nieco odlisny (aspon pokial ja viem), mozno to bude troska problem zohnat takuto staz. ale v ramci europskeho prava by to malo byt lepsie ja na tvojom mieste by som kontaktovala nase velvyslanectvo v Helsinkach, oni ti mozno najskor daju nejake priame kontakty, a skus aj pravnicku komoru.
na staz by ti mala stacit (velmi dobra) anglictina. ono by to aj trvalo, kym by si sa tak dobre naucila po finsky, aby si s nou mohla pracovat.
ale co sa pracovnych moznosti tyka...no, ja by som si v tejto oblasti asi nadeje nerobila. aspon z toho, co som tu videla.
kazdopadne ti prajem vela stastia pri hladani!
Arwen

Re:pracovna stáž Před 4 rok, 2 měsíce Karma: 0
Dakujem ti pekne za odpoved, budem skusat a skusim aj to velvyslanectvo , viem ze tu dost vyzaduju tu finstinu, asi by som sa ju aj mala zacat ucit ), a ak sa mozem este opytat, ty zijes v helsinkach ? ja som v kuopiu a rada by som sa tu aj stretla s nejakymi slovakmi alebo cechmi, ak su tu vobec nejaki ) je to prijemne pokecat vo svojom jazyku
patricia
Nováček
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele

Re:pracovna stáž Před 4 rok, 2 měsíce  
Ahoj! já žiju v Kuopiu již nějakou dobu, mohly bychom zajít třeba někde na kafe a povykládat, pokud budeš mít čas a zájem můžem napsat více v emailu: TomesovaV@seznam.cz
Věra

Re:pracovna stáž Před 4 rok, 2 měsíce  
ahoj patricia, tak drzim ti s tou stazou kazdopadne palce daj vediet, ako to dopadlo! inak s velvyslanectvom by som tiez prilis neratala, mam nejake skusenosti s touto oblastou. ale zase clovek nikdy nevie, moze aj motyka vystrelit
ja zijem v Tampere, takze od Kuopia dost daleko...a ani sa tam nejako nechystam ale vidim, ze tam nie si sama ak by ste nahodou niekto niekedy mali cestu do Tampere, ozvite sa vopred, ja sa rada stretnem!
Arwen

NahoruStránka: 1