Diskusní příspěvky

Ryby
Matej 12-11-17 03:55
Re:Hokej - amatéři
Tomáš 14-10-17 03:05
Re: Hokej - amatéři
Libor 11-10-17 14:11
Hokej - amatéři
Tomáš Zákora 10-10-17 17:49
Re: nabidka prace
Libor 25-09-17 12:07
Vítejte,
můžeš se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatuješ si heslo?

Finsko (Helsinky a okolí)
(1 shlédnutí) (1) host
DolůStránka: 1
Téma: Finsko (Helsinky a okolí)
Finsko (Helsinky a okolí) Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj, v létě chci navštívit Helsinky, přidá se někdo? Chtěla bych se podívat především do Helsinek (centrum, Suomenlinna, skanzen na ostrově Seurassari, NP Nuuksio či město Poorvo) a pak můžeme zajet i někam víc na sever. Na termínu, délce pobytu a konkrétním plánu se domluvíme. Hana (21)
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Re:Finsko (Helsinky a okolí) Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj, ja byvam v Porvoo (konkretne 8 km od centra, ale stale to spada pod Porvoo) takze mozno by sa dalo nieco vymysliet
Terez

Super, určitě to vymyslíme tak aby se ti to hodilo. A ty jsi tam na Erasmu? Protože já můžu nejdřív v červenci a ve Finsku končí škola tuším v červnu nebo tak nějak, tak aby jsi tam ještě byla. Jinak tady je můj mail: hanav44@seznam.cz tak mi napiš termíny, kdy můžeš jet, kam se chceš podívat,atd. Ozvali se mi ještě 2 kluci, tak abychom to dali nějak dohromady a mohli jet všichni.
Hana

My tu s manzelom zijeme a pracujeme, mame tu kupeny dom, takze nas tu najdes dufam vzdy
Terez

A jo takhle , promiň já myslela, že tam studuješ. Já se tedy pokusím s klukama domluvit a dát dohromady nějaký plán, který bych ti pak poslala a kdyby se ti tam něco zamlouvalo tak se k nám připojíš (můžeš nám dělat průvodce ).
Hana

NahoruStránka: 1